Obsługa prawna biznesu

Udzielamy kompleksowej pomocy prawnej zarówno dużym, jak i mniejszym przedsiębiorstwom. Posiadamy bogate doświadczenie w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z prowadzeniem działalności, jak również reprezentujemy Klientów w skomplikowanych sporach. Sporządzamy informacje, opinie prawne, jak również formułujemy projekty umów.

Dzięki funkcjonowaniu w formie Spółki czyli zespołu ludzi, pozostajemy do dyspozycji bez względu na rodzaj prowadzonej działalności i dostosowujemy się do potrzeb Klienta w zakresie formy i częstotliwości kontaktu. Zapewniamy stałą i profesjonalną obsługę na każdym z etapów funkcjonowania firmy.

Pomagamy wybrać najkorzystniejszą formę prowadzenia działalności gospodarczej, zajmujemy się przekształceniami spółek oraz wspieramy w podejmowaniu wszelkich decyzji związanych z rozwojem biznesu. Ponad 20-letnie doświadczenie Spółki, pozwala nam udzielać przedsiębiorcom porad, niejednokrotnie zweryfikowanych w praktyce.

Klientom biznesowym pomagamy również w prowadzeniu negocjacji. Reprezentujemy w nich Klientów lub negocjujemy razem z nimi. Następnie sporządzamy profesjonalne umowy oraz dbamy o realizację ich postanowień. W  razie wystąpienia jakichkolwiek sytuacji spornych, bronimy praw naszych Klientów przed sądem.

Zespół

Zobacz więcej

Andrzej Malicki

Założyciel, Adwokat

Zobacz więcej

Rafał Bałkowski

Starszy wspólnik, Adwokat

Zobacz więcej

dr Anna Malicka-Ochtera

Wspólnik, Adwokat

Zobacz więcej

Marcin Ochtera

Wspólnik, Adwokat

Zobacz więcej

dr Agata Wnukiewicz-Kozłowska

Doktor nauk prawnych

Zobacz więcej

Igor Gładysz

Adwokat

Zobacz więcej

Jacek Krzyżak

Adwokat

Zobacz więcej

Michał Lachowicz

Adwokat

Dorota Dziadykiewicz

Aplikant