Prawo rodzinne

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego to sprawy wyjątkowe. Prowadzenie tego typu spraw wymaga od prawnika doświadczenia zawodowego, jak również życiowego oraz szczególnej empatii, wrażliwości na dobro małoletnich dzieci i potrzebę ochrony rodziny.

Adwokaci Spółki Adwokatów Malicki i Wspólnicy od wielu lat pomagają Klientom w prowadzeniu spraw rodzinnych. Świadczymy kompleksową pomoc osobom potrzebującym wsparcia w sprawach rodzinnych. Udzielamy porad prawnych, a jeśli okoliczności sprawy umożliwiają ugodowe jej zakończenie, wspieramy strony w skutecznym wypracowaniu porozumienia. Jeśli jest to niemożliwe, reprezentujemy interesy naszych Klientów przed sądem. Korzystamy z pomocy specjalistów z zakresu pedagogiki oraz psychologii dziecięcej. Cechuje nas indywidualne podejście do każdej z prowadzonych spraw rodzinnych oraz pełne zaangażowanie w każdą z nich.

Podejmujemy się profesjonalnej reprezentacji m.in. w sprawach o rozwód, separację, pozbawienie, ograniczenie lub zawieszenie władzy rodzicielskiej nad małoletnimi dziećmi, alimenty oraz w szeroko rozumianych sprawach spadkowych.

Zespół

Zobacz więcej

dr Andrzej Malicki

Założyciel, Doktor, Adwokat

Zobacz więcej

dr Anna Malicka-Ochtera

Wspólnik, Doktor, Adwokat

Zobacz więcej

Michał Lachowicz

Adwokat

Zobacz więcej

Iwona Dąbrowska

Adwokat